Ανακοινώσεις

Ανακοίνωση Εκλογικών Τμημάτων & ωρών διεξαγωγής

Μετά από συνεδρίαση της Κ.Ε.Φ.Ε. ανακοινώνονται τα Εκλογικά Τμήματα, οι
Τόποι και οι ώρες ψηφοφορίας:

1) Δευτέρα 19/1/2015 ψηφίζουν τα Εκλογικά Τμήματα της περιφέρειας: Ρόδου, Βόλου, Θεσ/νίκης, Μυτιλήνης,
Δελφών, Ναυπλίου, Ιωαννίνων, Σαντορίνης, Ηρακλείου, Ολυμπίας, Χίου, Αγρινίου,
Σάμου, Καβάλας, Κέρκυρας, Πάτρας, Σπάρτης

2) Τρίτη 20/1/2015 και Τετάρτη
21/1/2015 ψηφίζουν στο Εκλογικό
Τμήμα:  Αθηνών

Παρακαλούνται όλοι οι Συνάδελφοι την ημέρα της
ψηφοφορίας να έχουν μαζί τους το βιβλιάριο ασθενείας 

ü  ΟΙ ΤΟΠΟΙ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΩΡΕΣ ΕΙΝΑΙ:

 

1. ΚΕΝΤΡΙΚΟ
ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΘΗΝΩΝ

Ψηφοφορία στα γραφεία
της Διοσκούρων 1Β                                         Τρίτη 20/1/2015 ώρες: 09:30π.μ.
έως 16:00μ.μ.

                                                                                                                &
Τετάρτη 21/1/2015 ώρες: 09:30π.μ. έως 15:00μ.μ.

2. ΤΟΠΙΚΟ
ΤΜΗΜΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

Ψηφοφορία σε αίθουσα
του Εργατοϋπαλληλικού Κέντρου,                    Δευτέρα 19/1/2015 ώρες:
09:30π.μ. έως 17:00μ.μ.

Ηρακλείου
Λεωφ.Δημοκρατίας 10                                                          

3. ΤΟΠΙΚΟ
ΤΜΗΜΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ                                                  

Ψηφοφορία στα Γραφεία
του Ενιαίου Συλλόγου,                                    Δευτέρα 19/1/2015 ώρες: 09:30π.μ.
έως 16:30μ.μ.

Προξένου Κορομηλά 51

4. ΤΟΠΙΚΟ
ΤΜΗΜΑ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

Ψηφοφορία στο
Βουλευτικό, Πλατεία Συντάγματος,                                Δευτέρα 19/1/2015 ώρες: 10:00π.μ.
έως 17:00μ.μ.

(Δίπλα στο Αρχαιολογικό
Μουσείο)

5. ΤΟΠΙΚΟ
ΤΜΗΜΑ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

Ψηφοφορία στο
Συνεδριακό Κέντρο ΕΦΑ ΗΛΕΙΑΣ                 Δευτέρα 19/1/2015 ώρες:
09:30π.μ. έως 16:00μ.μ.

6. ΤΟΠΙΚΟ
ΤΜΗΜΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Ψηφοφορία στο κάστρο
Ιτς Καλέ                                                             Δευτέρα
19/1/2015 ώρες: 09:00π.μ. έως 14:00μ.μ.                                                

7. ΤΟΠΙΚΟ
ΤΜΗΜΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

Ψηφοφορία
στο Μουσείο Καβάλας                                                         Δευτέρα 19/1/2015 ώρες: 10:00π.μ.
έως 15:30μ.μ.

8. ΤΟΠΙΚΟ
ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ

Ψηφοφορία
στο προμαχώνα Αγ.Γεωργίου-Χουρμαλή                             Δευτέρα 19/1/2015 ώρες: 10:00π.μ.
έως 15:00μ.μ.

 

9. ΤΟΠΙΚΟ
ΤΜΗΜΑ ΠΑΤΡΩΝ

Ψηφοφορία
στο Εργατικό Κέντρο Πάτρας                                               Δευτέρα
19/1/2015 ώρες: 09:30π.μ. έως 14:00μ.μ.

10. ΤΟΠΙΚΟ
ΤΜΗΜΑ ΔΕΛΦΩΝ

Ψηφοφορία
στο Μουσείο Δελφών                                                          Δευτέρα
19/1/2015 ώρες: 10:00π.μ. έως 14:00μ.μ.

11. ΤΟΠΙΚΟ
ΤΜΗΜΑ ΒΟΛΟΥ

Ψηφοφορία
στο Μουσείο Βόλου                                                             Δευτέρα
19/1/2015 ώρες: 09:30π.μ. έως 15:00μ.μ.

12. ΤΟΠΙΚΟ
ΤΜΗΜΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Ψηφοφορία
στο Μουσείο Ασιατικής Τέχνης,                                          Δευτέρα
19/1/2015 ώρες: 09:30π.μ. έως 14:00μ.μ.

 (Παλαιά Ανάκτορα)

13. ΤΟΠΙΚΟ
ΤΜΗΜΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Ψηφοφορία
στο Μουσείο Αγρινίου                                                         Δευτέρα
19/1/2015 ώρες: 09:30π.μ. έως 14:00μ.μ.

14. ΤΟΠΙΚΟ
ΤΜΗΜΑ ΣΠΑΡΤΗΣ

Ψηφοφορία
στο Εργατοϋπαλληλικό Κέντρο,                                           Δευτέρα
19/1/2015 ώρες: 09:30π.μ. έως 14:30μ.μ.

Αγίου
Νίκωνος 124

15. ΤΟΠΙΚΟ
ΤΜΗΜΑ ΛΕΣΒΟΥ

Ψηφοφορία
στο Νέο Αρχαιολογικό Μουσείο,                                         Δευτέρα
19/1/2015 ώρες: 09:30π.μ. έως 14:00μ.μ.

8ης
Νοεμβρίου ( Κιόσκι )                                                                                                                        

16. ΤΟΠΙΚΟ
ΤΜΗΜΑ ΣΑΜΟΥ

Ψηφοφορία
στο Μουσείο Σάμου                                                             Δευτέρα
19/1/2015 ώρες: 09:00π.μ. έως 13:00μ.μ.

17. ΤΟΠΙΚΟ
ΤΜΗΜΑ ΧΙΟΥ

Ψηφοφορία
στο Αρχ/κο Μουσείο Χίου,                                                  Δευτέρα
19/1/2015 ώρες: 09:30π.μ. έως 13:30μ.μ.

Μιχάλων 10

18. ΤΟΠΙΚΟ
ΤΜΗΜΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

Ψηφοφορία
στο Παλαιό Μουσείο Φηρών                                               Δευτέρα
19/1/2015 ώρες: 09:00π.μ. έως 13:00μ.μ.

 

Για την Κ.Ε.Φ.Ε.

 

                Η Πρόεδρος                                                                                                                       Τα
μέλη                                                 

                Κεστελίδου Έλσα                                                                                                            Σταυροπούλου
Μαρία

                                                             
Σταθόπουλος Νίκος                                                                     
Καραγιαννάκη Χριστίνα