Αρχική
Σύλλογος
Ανακοινώσεις
Δελτία Τύπου
Χώροι
Περιοχή μελών
Επικοινωνία
Συχνές Ερωτήσεις

6/2/2018 Ανακοίνωση αποτελεσματων σταυροδοσίας των 21 Μελών Γεν.Συμβ.ΠΕΥΦΑ & Αντιπροσώπων ΠΟΕΥΠΠΟ

Αθήνα, 6/2/2018

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

 

 

Συνάδελφοι,

Σε συνέχεια των ανακοινώσεών μας  σχετικά με τα αποτελέσματα των εκλογών, σας ενημερώσαμε πρώτα για την κατανομή των εδρών ανά συνδυασμό, δεύτερον για τα 21 μέλη που εκλέγονται στο Διοικητικό Συμβούλιο, τρίτον για την συγκρότηση Προεδρείου και τέλος σας ενημερώνουμε για τα αποτελέσματα της σταυροδοσίας που αφορούν τα  21 εκλεγμένα  μέλη του συμβουλίου και τους Αντιπροσώπους για το 13ο συνέδριο της ΠΟΕΥΠΠΟ ανά συνδυασμό.

 

Α) ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Π.Α.Κ. ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:                                                       

1.Μαυρικόπουλος Ιωάννης                                526                                          

2.Κονδύλη-Στάρφα Γεωργία                                  428         

3.Αποστολάκης Εμμανουήλ                               369           

4.Δημητρακόπουλος Δημήτριος                          348  

5.Κατσούγκρη Αμαλία                                       334          

6.Τσιτσίνια Αικατερίνη                                       330           

7.Δημακάκος Σωτήριος                                      326        

8.Καραβασίλης Κωνσταντίνος                           322

9. Κεκάκος Ελευθέριος                                      318         

10. Στουπάκης Κωνσταντίνος                            301        

11.Κοχλιαρίδου Αθηνά                                      287          

12.Παλόγος Δημήτριος                                      277        

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΑΚΕ ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

1.Νικολάου Κωνσταντίνος                                 204    

2.Μπανιάς Επαμεινώνδας                                 155   

3.Λαζαρίδης Ιωάννης                                         153   

4.Φιλιπαίου Ελένη                                             136  

5.Δανιήλ Μαρία                                                 133 

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

1.Τσιντώνης Παναγιώτης                                    105

2.Δελνιώτης Ιωάννης                                         97

3.Χαρχάλου Κέρκυρα                                        92

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

1.Τζέλλας Βασίλειος                                          38

 

 

 

Β) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Π.Α.Κ. ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΩΝ

 

1.Σταυροπούλου Μαρία                                                225

2.Λιβιτσάνου Ευτυχία                                        210   

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  ΔΑΚΕ ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΩΝ

1.Σταυρουλάκης Κωνσταντίνος                          55

 

 

 

Γ) ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΓΙΑ ΤΟ 13Ο ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ ΠΟΕΥΠΠΟ

       ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Π.Α.Κ. ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΩΝ

 

1.       Μαυρικόπουλος Ιωάννης                       493

2.       Αποστολάκης Δημήτριος                       418

3.       Κονδύλη-Στάρφα Γεωργία                     402

4.       Καραβασίλης Κωνσταντίνος                  391

5.       Δημητρακόπουλος Δημήτριος                380

6.       Δημακάκος Σωτήριος                             372

7.       Κεκάκος Ελευθέριος                             369

8.       Δημαρόγκωνας Δημοσθένης                  357

9.       Καμπίτης Κωνσταντίνος                         348

10.   Βεργίδης Δημήτριος                               347

11.   Κατσούγκρη Αμαλία                              342

12.   Τσιτσίνια Αικατερίνη                              338

13.   Μποβίλα Ελένη                                     326

14.   Τσιμπούρης Παύλος                              318

15.   Βεργάκη Δέσποινα                               315

16.   Γεωργαντάς Νικόλαος                           309

17.   Κούβελας-Ρούσος Βασίλειος                 302

18.   Παπαμιχαλόπουλος Γεώργιος                298

19.   Χατζής Χαράλαμπος                              295

20.   Μαυρογιαννάκης Κωνσταντίνος             290

21.   Σαρρής Φώτιος                                     285

22.   Καβεζός Νικόλαος                                 280

23.   Καρανικολάου Θεμιστοκλής                  277

24.   Κούπανη Βασιλική                                252

25.   Μπαρμπαγιάννης Γεώργιος                   243

26.   Καλοψικάκης Μιχάλης                           236

27.   Τσιαφκάρη Αθανασία                            222

28.   Μπίζης Σπυρίδων                                  214

29.   Γιαννόπουλος Γεώργιος                                    210

30.   Μπουγάδη Παναγιώτα                           203

31.   Κωνσταντόπουλος Αριστομένης              196

 

 

 

 

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΑΚΕ ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΩΝ

 

1.       Νικολάου Κωνσταντίνος                                    184

2.       Λαζαρίδης Ιωάννης                                           152

3.       Δανιήλ Μαρία                                                   149 

4.       Μπανιάς Επαμεινώνδας                                    149

5.       Φιλιπαίου Ελένη                                               147  

6.       Σαραντόπουλος Νεκτάριος                                116

7.       Τσιάμης Περικλής                                              93  

8.       Παπαδημητρίου Χαράλαμπος                            81 

9.       Τζαχαλάκη Αικατερίνη                                       77 

10.   Σκόνδρας Νεκτάριος                                         74  

11.   Αντωνόπουλος Νικόλαος                                  61 

12.   Καλούδης Γεώργιος                                          61  

13.   Ροδόπουλος Νικόλαος                                       58

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΩΝ

 

 

1.       Τσιντώνης Παναγιώτης                                      112                            

2.       Σιαπάτης Νικόλαος                                            105  

3.       Δελνιώτης Ιωάννης                                            82     

4.       Χαρχάλου Κέρκυρα                                           78     

5.       Αξιώτης Κωνσταντίνος                                       73     

6.       Ηλιάκης Δημήτριος                                            73    

7.       Ζαχαροπούλου Παγώνα                                    63     

8.       Γιανναδόπουλος Σπυρίδων                               87    

9.       Κυρμανίδης Ηλίας                                             65         

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ 

 

1.       Τζέλλας Βασίλειος                                             40    

2.       Θεοδωρόπουλος Παναγιώτης                            20

3.       Κυριάκος Βασίλης                                             13

.

 

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

<< Επιστροφή


  

 


copyright 2013 - Πανελλήνια Ένωση Υπαλλήλων Φυλάξεως Αρχαιοτήτων